Zgarnij Premię 200 zł z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku + bon o wartości 100zł na zakupy

 

Bank postanowił odpalić kolejną edycję promocji, tym razem gwarantowana premia w wysokości 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku do wydania na dowolny cel. Ponadto jest jeszcze bon 100 zł na zakupy.

Dodatkowo wybrać można dwie darmowe korzyści do konta, wśród których jest m.in. konto oszczędnościowe na 3% w skali roku do 20 tys. zł oraz 1% moneyback od płatności mobilnych(do 20 zł zwrotu miesięcznie).

Promocja trwa do 15 listopada 2019 r.

>> złóż wniosek o Konta Jakże Osobistego w Alior Bank i odbierz 200zł <<

 

Premia 200 zł za konto osobiste w Alior Banku

Dla kogo ta promocja bankowa?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które, po 31.08.2018 r. nie posiadały konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta firmowego, konta oszczędnościowego w PLN lub walutach oszczędnościowego czy też konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji

 

Co zrobić żeby otrzymać 200 zł ?

  • Do 15.11.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; 
  • najpóźniej w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 

 

Przez kolejne trzy miesiące kalendarzowe po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z trzech miesięcy) spełnij następujące warunki:

  • Aktywuj aplikację mobilną Alior Banku
  • Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (warto od razu przelać 1500 zł, które jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto)
  • Wykonaj min. 3 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na dowolną kwotę

I to już wszystko 200zł jest TwojeJ

 

Wykonując 3 płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane oraz transakcje z wyszczególnionym kodem MCC

Płatności z kodem MCC – czyli płatności wykluczone z promocji:

[7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp.,

[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

[4111] – m.in. usługi transportowe;

[6012] – instytucje finansowe;

[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;

[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych

[4829] – internetowe przekazy pieniężne;

[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

 

Do Konta Jakże Osobistego możesz wybrać pakiet korzyści, czyli usługi dodatkowe. Możesz bezpłatnie wybrać dwie korzyści, a każda dodatkowa kosztuje 3,50 zł. Wybierz te, które są Ci potrzebne w danym momencie:

Do wyboru masz:

1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 

2) Program Mastercard Priceless Specials 

3) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 

4) Bezpłatne bankomaty za granicą 

5) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 

6) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 

7) Ubezpieczenie w podróży za granicą 

8) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 

9) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 

10) Pakiet bezpłatnych powiadomień 


Dobrym wyborem jest włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, do 3% dla salda do 20 000 zł;

 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 

Moneyback uzyskać można za płatności w sklepach stacjonarnych wykonywane za pomocą Android Pay, Apple Pay, HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (czyli z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Alior Bank zwraca 1% transakcji wykonanych w taki sposób, a miesięcznie uzyskać można do 20 zł - co w rok daje 240zł. Tu również obowiązuje wykluczenie kodów MCC, te które są opisane wyżej w opisie warunków promocji z premią 150 zł,

Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku?
Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Odbiór 200 zł premii
Wypłata premii ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę. Warto zauważyć, że w tej promocji odchodzi już obowiązek wyczekiwania maila powiadamiającego o premii i terminu obligującego do uzupełnienia danych do wypłaty. To sam Alior Bank organizuje promocję i wypłaca premię, więc jest prościej i szybciej.

 

Przykład: jeżeli umowę o konto zawrzesz w październiku, to czas na spełnianie warunków promocji (płatności kartą, logowanie do aplikacji i wpływ) będziesz mieć od listopada do stycznia, a premię otrzymasz najpóźniej do 29.02.2020 r.

>> złóż wniosek o Konta Jakże Osobistego w Alior Bank i odbierz 200zł <<

 

Punkty Priceless Specials na start (czyli dodatkowe 100 zł)

Kartą wydawaną do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku jest karta Debit Mastercard zbliżeniowa. A tę kartę możesz zarejestrować w bezpłatnym programie lojalnościowym Priceless Specials (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie tego programu, które opublikowałem w momencie startu programu w Polsce).

W dużym skrócie: Priceless Specials to darmowy program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą u partnerów programu, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. Można też zbierać punkty w ofertach specjalnych oraz punkty powitalne. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Alior Banku. Do wzięcia czeka aż 6800 punktów Priceless Specials, co pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu. Z katalogu nagród dla uczestników programu lojalnościowego Mastercard wybrać też można bilety do kina lub nagrody rzeczowe.

Promocja z punktami Priceless Specials ma być dostępna do do 13.11.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 4600 nagród (po 6800 punktów każda).

Natomiast wyżej opisana przeze mnie promocja z premią 200 zł nie jest limitowana - każdy kto weźmie udział (i spełni warunki), ten premię otrzyma.

Uczestnikiem programu Priceless Specials może być klient Alior Banku posiadający kartę płatniczą z logo Mastercard (wydaną do konta lub kredytową), który dokona pierwszej rejestracji w programie. Udział w promocji z punktami powitalnymi weźmie tylko jedna zarejestrowana karta (to informacja na wypadek posiadania przez kogoś większej liczby kart Mastercard w Alior Banku).

By zdobyć 6800 punktów powitalnych Priceless Specials:

zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w Konto Jakże Osobiste - wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych); 

w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych. 


Nagroda ma być przyznana już w ciągu 5 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 1 miesiąc.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


Ile kosztuje Konto Jakże osobiste?

0 zł – za otwarcie rachunku;

0 zł – za prowadzenie rachunku, przy comiesięcznym wpływie (z konta w innym banku) na rachunek w wysokości 1500 zł, w innym przypadku zapłacisz 10 zł;

0 zł – za kartę do konta przy dokonaniu płatności karta na kwotę 300 zł (łączna kwota, która musi być zaksięgowana w danym miesiącu) w innym przypadku zapłacisz 5 zł;

0 zł – za wypłaty z bankomatów Alior Banku;

2,50 zł – od transakcji za wypłaty z obcych bankomatów;

5 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów poza granicami kraju;

0 zł – za dwie dodatkowe korzyści, każda kolejna 3,50 zł.

 

Załóż rachunek w Alior Banku i zgarnij 150 zł. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł a konto będzie zupełnie darmowe.

Osoby przed 26 rokiem życia mają konto za 0 zł – BEZWARUNKOWO, aż do ukończenia 26 lat, później zgodnie z powyższym.

 

Do uzyskania premii 200 zł za konto w Alior Banku kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji. 

Umowę o konto zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "z nami najlepiej - 2 edycja"

regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

regulamin promocji "Punkty powitalne 6 800"

tabela opłat i prowizji

 

Script logo