Rekordowe 200 zł premii w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym

 

Otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao oznacza kolejną szansę na otrzymanie gwarantowanej nagrody. Tym razem bez specjalnego wysiłku otrzymasz 200 zł do wydania na dowolny cel.

Dodatkowo  można załapać się na stawkę 3% na koncie oszczędnościowym.

Promocja trwa do 31 grudnia 2019r.

 

Złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao i odbierz 200zł

 

Dla kogo ta promocja bankowa?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które, w okresie 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r.  nie były w żaden sposób związane z Bankiem;

Bank podzielił nagrodę na dwa bonusy po 100 zł każdy

 

Co zrobić żeby otrzymać 200 zł?

  • Do 31..12.2019 rzłóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z wydawaną do niego kartą lub aplikacja mobilną PeoPay (aplikacja mobilna umożliwi dokonywania płatności BLIKiem i Apple Pay) oraz zawrzyj umowę z Bankiem; 
  • we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybierz opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub poprzez aplikację PeoPay (mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie się kwalifikował do uzyskania pełnej puli nagród (200 zł);
  • Do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy
  • Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł (najprościej jest przelać z innego swojego konta, oczywiście w innym banku)
  • Wykonaj min. 1 płatność bezgotówkowe kartą lub aplikacją PeoPay (w tym drugim przypadku chodzi o płatność, a nie przelew)

I to wszystko, pierwszy gwarantowany Bonus trafi na Twoje konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji

Przykład: Otwieram konto 8 października. W listopadzie, do końca miesiąca, muszę zapewnić wpływ 500 zł i płatność kartą/aplikacją. 100 zł otrzymam do końca grudnia.

 

Aby otrzymać drugi gwarantowany bonus w wysokości 100 zł, należy spełnić powyższe warunki również w 3 kolejnych miesiącach,czyli

  • Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł  w każdym z trzech miesięcy (najprościej jest przelać z innego swojego konta, oczywiście w innym banku)
  • Wykonaj min. 1 płatność bezgotówkowe kartą lub aplikacją PeoPay (w tym drugim przypadku chodzi o płatność, a nie przelew)

 

Drugi bonus trafi na Twoje konto najpóźniej do 29.05.2020 r.

 

Przykład: Otworzyłam konto 8 października. W listopadzie zapewniłam wpływ i płatność kartą/aplikacją. W kolejnych miesiącach, czyli grudniu, styczniu i lutym zapewniam wpływy 500 zł oraz płacę kartą/aplikacją. Pierwsze 100 zł dostanę na konto do końca grudnia. Drugie – do 29 maja 2020 r.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Konto oszczędnościowe 3 % w Banku Pekao

Konto oszczędnościowe jest oczywiście opcją dla chętnych, nie ma obowiązku korzystania z tej możliwości aby otrzymać premię 200 zł.

Promocja konta oszczędnościowego będzie dostępna do 08.01.2020 r., a główne jej zalety to:

oprocentowania: 3% w skali roku;

okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe);

max. Kwota oprocentowania 3% to 30 000 zł.

Konto oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest za 0 zł, bez żadnych warunków koniecznych do spełnienia. Kapitalizacja odsetek odbywa się co miesiąc. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto Pekao zlecane przez aplikację mobilną, wszystkie inne formy to koszt 7 zł.

 

 Złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Bank Pekao i odbierz 200zł

 

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

0 zł – za otwarcie rachunku;

0 zł – za prowadzenie rachunku, przy comiesięcznym wpływie (z konta w innym banku) na rachunek w wysokości 500 zł, w innym przypadku zapłacisz 6 zł;

0 zł – za kartę do konta przy dokonaniu min. 1 płatności kartą lub przez aplikację mobilną PeoPay, w innym przypadku zapłacisz 3 zł;

0 zł – za wypłaty z bankomatów Pekao;

0 zł – od transakcji za wypłaty z obcych bankomatów; przy czym darmowych jest pierwsze 5 wypłat, za każdą kolejną Bank pobiera prowizję 2%, ale nie mniej niż 5 zł;

0,20 zł – za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji przelewu składanych w bankowości internetowej Pekao24 (warto więc korzystać z możliwości zapisania przelewu zdefiniowanego, w takim przypadku zapłacimy tylko raz).

 

Załóż rachunek w Pekao i zgarnij 200 zł. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 500 zł oraz dokonasz 1 płatność kartą lub poprzez aplikację mobilną a konto będzie zupełnie darmowe.

Osoby przed 26 rokiem życia mają konto za 0 zł – BEZWARUNKOWO, aż do ukończenia 26 lat, później zgodnie z powyższym. 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


 

Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowościelektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł"

regulamin promocji "3,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium"

taryfa prowizji i opłat

 

Script logo