Rekordowe 200 zł premii w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym

Rekordowe 200 zł premii w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym

 

Otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao oznacza kolejną szansę na otrzymanie gwarantowanej nagrody. Tym razem bez specjalnego wysiłku otrzymasz 200 zł do wydania na dowolny cel.

Dodatkowo  można załapać się na stawkę 3% na koncie oszczędnościowym.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 r, lub do wyczerpania przygotowanej puli nagród (10 000 szt.)

 

Złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao i odbierz 200zł

 

Dla kogo ta promocja bankowa?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które, w okresie 01.08.2018 r. do 31.07.2019 r.  nie były w żaden sposób związane z Bankiem;

Bank podzielił nagrodę na dwa bonusy po 100 zł każdy.

 

Co zrobić żeby otrzymać 200 zł?

Do 31.08.2019 rzłóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z wydawaną do niego kartą lub aplikacja mobilną PeoPay (aplikacja mobilna umożliwi dokonywania płatności BLIKiem i Apple Pay) oraz zawrzyj umowę z Bankiem; 

do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy (w przypadku podpisania umowy w sierpniu, miesiącem do spełnienia warunków jest wrzesień):

Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł (najprościej jest przelać z innego swojego konta, oczywiście w inny banku)

Wykonaj min. 1 płatność bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych

lub przez Internet na dowolną kwotę

I to wszystko, pierwszy gwarantowany Bonus trafi na Twoje konto max. 45 dni po okresie zakończenia promocji, czyli teoretycznie, kwota 100 zł powinna trafić na Twoje konto najpóźniej 14 października 2019 r.

Aby otrzymać drugi gwarantowany bonus w wysokości 100 zł, należy spełnić powyższe warunki również w 3 kolejnych miesiącach (w październiku, listopadzie i grudniu).

Drugi bonus trafi na Twoje konto najpóźniej do 15.01.2020 r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Konto oszczędnościowe 3 % w Banku Pekao

Konto oszczędnościowe jest oczywiście opcją dla chętnych, nie ma obowiązku korzystania z tej możliwości aby otrzymać premię 200 zł.

Promocja konta oszczędnościowego będzie dostępna do 30.09.2019 r., a główne jej zalety to:

oprocentowania: 3% w skali roku;

okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe);

max. Kwota oprocentowania 3% to 30 000 zł.

Konto oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest za 0 zł, bez żadnych warunków koniecznych do spełnienia. Kapitalizacja odsetek odbywa się co miesiąc. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto Pekao zlecane przez aplikację mobilną, wszystkie inne formy to koszt 7 zł.

 

 Złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Bank Pekao i odbierz 200zł

 

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

0 zł – za otwarcie rachunku;

0 zł – za prowadzenie rachunku, przy comiesięcznym wpływie (z konta w innym banku) na rachunek w wysokości 500 zł, w innym przypadku zapłacisz 6 zł;

0 zł – za kartę do konta przy dokonaniu min. 1 płatności kartą lub przez aplikację mobilną PeoPay, w innym przypadku zapłacisz 3 zł;

0 zł – za wypłaty z bankomatów Pekao;

0 zł – od transakcji za wypłaty z obcych bankomatów; przy czym darmowych jest pierwsze 5 wypłat, za każdą kolejną Bank pobiera prowizję 2%, ale nie mniej niż 5 zł;

0,20 zł – za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji przelewu składanych w bankowości internetowej Pekao24 (warto więc korzystać z możliwości zapisania przelewu zdefiniowanego, w takim przypadku zapłacimy tylko raz).

 

Załóż rachunek w Pekao i zgarnij 200 zł. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 500 zł oraz dokonasz 1 płatność kartą lub poprzez aplikację mobilną a konto będzie zupełnie darmowe.

Osoby przed 26 rokiem życia mają konto za 0 zł – BEZWARUNKOWO, aż do ukończenia 26 lat, później zgodnie z powyższym.

 

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, umowę z bankiem zawrzeć możesz na jeden z dwóch sposobów. Do wyboru jest wizyta w placówce banku celem podpisania dokumentów bądź elektroniczny sposób zawarcia umowy za pomocą biometrii (wymagane będzie m.in. sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze).

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


 

Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł"

regulamin promocji "3,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium"

taryfa prowizji i opłat

 

Script logo