Gwarantowane 140 zł za Konto z ING Banku Śląskim

Gwarantowane 140 zł za Konto z ING Banku Śląskim

Kolejna edycja promocji ING Bank Śląski, który chce przyciągnąć klientów i oferuje 140 złotych za  Konto Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym – 2,5% przez 4 m-ce, co jest lepszym rozwiązaniem niż niejedna lokata. Pieniądze wpłyną na Twoje konto w ING i możesz je wydać na co chcesz.

Promocja trwa do 31.12.2019r.

 

Dla kogo ta promocja bankowa? 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.07.2018 r. nie była posiadaczem, ani współposiadaczem Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).

Natomiast jeśli korzystałeś z innych produktów banku (np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych) bez przeszkód możesz wziąć udział w tej akcji. 
 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 


Co zrobić żeby otrzymać 140zł?

  • Do 31.12.2019 rotwórz konto w ING Banku Śląskim wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują wyłącznie wnioski złożone przez Internet). 

Premia jest podzielona na 3 części- możesz skorzystać z pierwszej, z dwóch lub z trzech -  sam zdecyduj.

  • Żeby otrzymać  100 zł - do 2.03.2020r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Jednak czym szybciej spełnisz warunek to szybciej otrzymasz premię.

Spełnienie warunków dla powyższego bonusu jest konieczne, by zdobyć też pozostałe bonusy.

 

  • Bonus 20 zł – Do 2.03.2020r. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych; 
  • kolejny bonus 20 zł - otrzymaj na konto co najmniej jedno wynagrodzenie min. 1 000 zł.

 

A czym dla ING Banku Śląskiego jest wynagrodzenie?

Zapis w  regulaminie "Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku."

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 


Wypłata bonusów

ING Bank Śląski przewidział wypłatę premii (od 100 do 140 zł w zależności od tego, które warunki spełnisz) w dwóch terminach.

  • Do 10.01.2020 r. dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 31.12.2019 r. lub 
  • Do 18.03.2020 r. dla tych, którzy warunki promocji spełnią w późniejszym terminie (do 2.03.).

 

Jeżeli warunki zostaną zrealizowane wcześniej to szybciej premia wpłynie na Twoje konto.


Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj Konta Direct, ani Otwartego Konta Oszczędnościowego i posiadaj aktywną kartę wydaną do konta osobistego (Direct).

 

Ile kosztuje Konto Direct w ING Banku Śląskim?

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 

0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 

0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; w unikaniu tej opłaty pomogą Ci transakcje i tak już wykonywane na potrzeby promocji; okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; do płatności zwalniających z opłaty za kartę nie wliczają się płatności BLIKiem; 

0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, na który wpłynie Twa premia. Jest ono bez warunków darmowe. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

Do promocji z premią 140 zł kwalifikują wyłącznie 
wnioski o konto złożone przez Internet, promocja nie jest dostępna w placówkach banku.  

 

Po złożeniu wniosku objętego promocją, otwarcie konta można sfinalizować na jeden z poniższych sposobów:
 

  • przelewem weryfikacyjnym - można go wykonać wyłącznie z własnego konta w wybranych bankach (są to: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank odda, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to otworzy też konto;
  • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy;
  •  

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 


Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort"

tabela opłat i prowizji

 

Script logo