Gwarantowane 140 zł za Konto w ING Banku Śląskim

Gwarantowane 140 zł za Konto w ING Banku Śląskim

Kolejna edycja promocji ING Bank Śląski, który chce przyciągnąć klientów i oferuje 140 złotych za  Konto Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym – 2,5% przez 4 m-ce, co jest lepszym rozwiązaniem niż niejedna lokata. Pieniądze wpłyną na Twoje konto w ING i możesz je wydać na co chcesz.

 

Dla kogo ta promocja bankowa? 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.04.2018 r. nie była posiadaczem, ani współposiadaczem Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).

Natomiast jeśli korzystałeś z innych produktów banku (np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych) bez przeszkód możesz wziąć udział w tej akcji. 


Promocja trwa do 30.09.209r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 


Co zrobić żeby otrzymać 140zł?

Do 30.09.2019 rotwórz konto w ING Banku Śląskim wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują wyłącznie wnioski złożone przez Internet). 

Premia jest podzielona na 3 części- możesz skorzystać z pierwszej, z dwóch lub z trzech -  sam zdecyduj.

 1. Żeby otrzymać  100 zł - do 2.12.2019 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Jednak czym szybciej spełnisz warunek to szybciej otrzymasz premię.

Spełnienie warunków dla powyższego bonusu jest konieczne, by zdobyć też pozostałe bonusy.

 1. Bonus 20 zł - Do 2.12.2019 r. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych; 
 2. kolejny bonus 20 zł - otrzymaj na konto co najmniej jedno wynagrodzenie min. 1 000 zł.

 

A czym dla ING Banku Śląskiego jest wynagrodzenie?

Zapis w  regulaminie "Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku."

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 


Wypłata bonusów

ING Bank Śląski przewidział wypłatę premii (od 100 do 140 zł w zależności od tego, które warunki spełnisz) w dwóch terminach.

 1. Do 10.10.2019 r. dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 30.09.2019r.
 2. Do 10.12.2019 r. dla tych, którzy warunki promocji spełnią w późniejszym terminie do 2.12.2019r.


Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj Konta Direct, ani Otwartego Konta Oszczędnościowego i posiadaj aktywną kartę wydaną do konta osobistego (Direct).

 

Ile kosztuje Konto Direct w ING Banku Śląskim?

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; w unikaniu tej opłaty pomogą Ci transakcje i tak już wykonywane na potrzeby promocji; okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; do płatności zwalniających z opłaty za kartę nie wliczają się płatności BLIKiem; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 


 • Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, na który wpłynie Twa premia. Jest ono bez warunków darmowe. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

  Do promocji z premią 140 zł kwalifikują wyłącznie 
  wnioski o konto złożone przez Internet, promocja nie jest dostępna w placówkach banku.  

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 


Przydatne dokumenty: 

regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

tabela opłat i prowizji

 

Script logo