Black Friday z BNP Paribas – odbierz 400 zł za konto

Black Friday z BNP Paribas – odbierz 400 zł za konto

W zamian za założenie i przetestowanie Konta Otwartego na Ciebie otrzymasz 350 zł gwarantowanej premii w gotówce plus bon na 50zł n a zakupy do allegro.

Bardzo proste warunki do spełnienia, o do wzięcia czeka 350 zł, które wpłyną na Twoje konto bardzo szybko. Jest to propozycja dla nowych, ale również dla powracających klientów (gdyż okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku jest całkiem krótki).

Promocja trwa do 17 listopada 2019 roku, jednak bank wprowadził limit – tylko 2700 kont. Akcja może zakończyć się wcześniej, więc nie zwlekaj i zarejestruj się na stronie promocji. Jeżeli ta strona banku wciąż działa – to znaczy że promocja wciąż działa i możesz wziąć w niej udział i odebrać gwarantowane 400 zł nagrody.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i odbierz 400 zł nagrody
 

Dla kogo ta promocja bankowa?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów. Jeśli w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w BNP Paribas (ani w BGŻ BNP Paribas czy w Raiffeisen Bank Polska przed jego przejęciem).

Jeśli jesteś klientem BGŻ Optima – możesz wziąć udział w tej promocji.

 

Co zrobić żeby otrzymać nagrodę?

  •  zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tej strony);

  • W kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.11.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na eŚwiat – tylko ta karta kwalifikuje do udziału w w promocji.  (pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji) 
  • Do 22.11.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej; 
  • Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bon do wykorzystania na allegro na kwotę 50zł.

 

Do wzięcia jest kolejna nagroda na kwotę 250zł lub 350zł. By ją otrzymać muszą być spełnione powyższe warunki otrzymania bonu na allegro na kwotę 50zł, oraz :

By go zdobyć: w grudniu 2019 r.: 

  • W okresie od 29.11.2019r. do 1.12.2019r. (to jest weekend Black Friday – więc będzie dużo fajnych okazji i promocji) wykonaj płatności kartą, i tutaj w zależności od wydanej kwoty otrzymasz bonus:
  • Otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 250zł, jeżeli wykonasz płatności na łączną kwotę od 500 do 999,99zł
  • Otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 250zł, jeżeli wykonasz płatności na łączną kwotę minimum 1000zł

 

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrody na wartość 400 zł.

 

Wypłata bonusów 400zł

Wypłata bonusów w promocji "Black Friday z Bankiem".

 

Bon Allegro o wartości 50 zł otrzymasz mailem już do 4.12.2019 r.


O przyznaniu premii, organizator promocji poinformuje Cię mailowo do 20.12.2019 r.

Na tę wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.12. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji.

I właśnie na to konto, najpóźniej do 31.12.2019 r. wpłynie premia.

 

Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Ile kosztuje Konto w BNP z kartą?

Konto Otwarte na Ciebie, czyli konto osobiste zakładane w BNP Paribas na potrzeby promocji, to:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 

0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 


Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

Pomimo tej opłaty za kartę to zysk na czysto jest nadal bardzo przyzwoity.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Ważne wskazówki dla uczestników promocji

Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych zasadach:

Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

Płatności wyłączone z promocji:
– BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

 

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy  kartę do konta).

Pamiętaj, że promocja jest limitowana, a 400 zł nagrody czeka na Ciebie – w sam raz uzupełni domowy budżet. Nie czekaj więc i zarejestruj się od razu. Jutro może wyczerpać się limit, a jeśli nie – zwyczajnie zapomnisz. A szkoda byłoby, żebyś nie dostał tak wysokiej premii.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


 

Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD).

Korzystając z obydwu promocji zarobisz 800zł – a to już kwota warta zachodu. Z promocja może skorzystać również drugi członek rodziny, i wtedy budżet rodzinny zasili 1600zł – robi wrażenie J

Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (oczywiście z wykorzystaniem innych danych).

 

Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "Black Friday z Bankiem"

taryfa prowizji i opłat

 

Script logo