680 zł za Konto Jakie chcę w Santander Banku w kumulacji promocji

680 zł za Konto Jakie chcę w Santander Banku w kumulacji promocji!

Tym razem do zgarnięcia bony do Biedronki o wartości: 150 zł  za Konto Jakie Chcę w Santander Banku, dodatkowo premia 80zł + premia 150zł + premia 300zł. Maksymalnie z tym kontem można zarobić 680zł!

Z promocji może skorzystać również Twoja druga połówka, wtedy budżet rodzinny zasili bardzo fajna kwota.

 

W Santander Banku kumulują się aż 4 różne promocje bankowe, w których do wzięcia są:

 • bony do Biedronki o wartości 150 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków 
 • premia pieniężna 80 zł za wpisanie we wniosku kodu polecenia
 • premia pieniężna 150 zł za zapewnienie wpływów na konto
 • zwroty do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę.

 

Możesz skupić się wyłącznie na tej pierwszej (z bonami do Biedronki). Warto też skorzystać z kolejnej, bo warunki też są proste do ogarnięcia. Kolejne promocje są już skierowane do tych, którzy będą wykazywać się nieco większą aktywnością. Do Ciebie należy wybór, z ilu promocji chcesz skorzystać.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Dla kogo promocja „Konto Jakie Chcę z Bonusem?

Promocja jest zarówno dla nowych jak i byłych klientów, które ukończyły 18 lat i posiadają obywatelstwo polskie i na dzień złożenia wniosku nie posiadają i od 1.07.2018 r. nie posiadały konta osobistego w Santander Banku (wcześniej BZ WBK). 

 

Co zrobić aby otrzymać nagrody?

 • do 31.08.2019 r. na stronie promocji złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • we wniosku podaj numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy i zaakceptuj zgody;
 • we wniosku podaj kod polecenia – jeżeli posiadasz - to może zapewnić Ci dodatkową premię 80 zł
 • najpóźniej do 15.09.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę (o konto z kartą i dostępem do bankowości), otrzymasz SMS lub e-mail z banku o aktywacji konta.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy z bonów o wartości 50 zł.

 

By uzyskać drugi bon (o wartości 100 zł):

w ciągu 30 dni od aktywacji konta:

 • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; liczy się pojawienie środków w historii konta - można je wydać, przelać lub wypłacić w dowolnym momencie) oraz 
 • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (mogą to być transakcje na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty).

 

Przekazanie nagród

Bank przekaże bony mailem na adres podany podczas zakładania konta najpóźniej do 31.10.2019 r.

 

Premia pieniężna 80 zł za otwarcie konta z polecenia


Oprócz bonów do Biedronki, z tym samym kontem zakładanym w Santander Banku odebrać możesz kolejny gwarantowany bonus. Czyli o 80 zł za otwarcie konta z polecenia.

Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku (wcześniej BZ WBK) jest jednak nieco dłuższy niż w promocji z bonami do Biedronki, gdyż bank liczy go od 1.05.2018 r.

By uzyskać premię 80 zł:

 • we wniosku o Konto Jakie Chcę (objętym już promocją z bonami do Biedronki) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku (Możesz skorzystać z mojego nr 1000605544 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku;
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta spełnij 2 poniższe warunki: 
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie albo za pomocą BLIKa na sumę min. 300 zł (ale jeśli udział w promocji weźmiesz pod koniec jej dostępności, to pamiętaj, że te warunki spełnić trzeba maksymalnie do 31.10.2019 r.) - do tej sumy wliczy się już 5 transakcji wykonanych na potrzeby promocji z bonami do Biedronki.

 

Premię pieniężną w wysokości 80 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

 

Premia 150 zł za zapewnienie wpływów na konto


Tutaj okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze jest nieco inny niż w dwóch wcześniej opisanych promocjach, bo konta w Santander Banku (wcześniej BZ WBK) nie można posiadać co najmniej od 1.04.2018 r.

Na promocję z premią 150 zł załapiesz się, jeśli konto osobiste w Santander Banku założysz najpóźniej do 31.07.2019 r. (liczy się podpisanie umowy).

Aby otrzymać nagrodę:

 • w miesiącu podpisania umowy o konto złóż dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na konto w Santander Banku (można to zrobić za pośrednictwem infolinii lub poprzez bankowość internetową - wg ścieżki: Twoje Sprawy => Przenieś do nas wynagrodzenie); 
 • począwszy od pierwszego lub drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (a więc od sierpnia lub od września), przez 3 kolejne miesiące: 
 • zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w jednorazowej wysokości min. 1 000 zł miesięcznie oraz 
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta - transakcje można wykonać na dowolne kwoty i w dowolnym miejscu (wykluczone są jedynie transakcje w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna – kod MCC 7995 oraz kod MCC 6540) - warunek jest o tyle prosty, że jego spełnienie zwolni jednocześnie z opłaty za kartę, ale o tym nieco niżej.


Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że zgodnie z regulaminem:

"przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.  

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia"


Premia 150 zł wpłynie na Twe konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


 

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę
To zwroty 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z Konta Jakie Chcę (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).


Miesięcznie możesz uzyskiwać w ten sposób do 25 zł


Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł. By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot (można to zrobić w placówkach banku lub elektroniczne w bankowości internetowej).

 

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Banku?

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bezwarunkowo;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
 • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
 • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, jednak za miesiąc, w którym otwierasz konto nie będzie ona pobrana - wtedy możesz zmienić na wariant powyższy, a więc z opcją uniknięcia opłaty po 5 płatnościach, który będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. 


Do promocji z bonami do Biedronki (i jednocześnie do udziału w pozostałych promocjach) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Jedyną opcją zawarcia umowy jest wtedy wizyta kuriera - jednak już we wniosku o konto możesz wskazać inny adres do dostarczenia umowy (nie musi być to adres zamieszkania, ani korespondencyjny, więc możesz podać adres miejsca pracy albo Twego urlopowego pobytu).
 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "Mam Konto Jakie Chcę z premią" (z bonami do Biedronki)

regulamin promocji "Polecam mój Bank- edycja IV" (z premią 80 zł)

regulamin promocji "150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja"(z premią 150 zł)

Konto Jakie Chcę - załącznik do regulaminu (dot. zwrotów za media)

taryfa opłat i prowizji

 

Script logo