150 zł za otwarcie nowego eKonta osobistego w mBanku

150 zł za otwarcie nowego eKonta osobistego w mBanku

MBank lubi nagradzać nowych klientów premiami pieniężnymi, tym razem za otwarcie eKonta możesz zyskać premię w wysokości 150 zł.

Do wzięcia czekają 2 bonusy pieniężne na sumę 150 zł za spełnienie prostych warunków. A dla oszczędzających dodatkową zachętą może być stawka 2,6% w skali roku na rachunku oszczędnościowym.

 

Promocja trwa do 30 października 2019 r. 

Dla kogo ta promocja? 

Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub  

2) rachunku oszczędnościowego  

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. 


Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków.

Nagroda. W promocji uzyskać można 2 bonusy pieniężne w wysokości 100 i 50 zł. mBank wypłaci je na Twe konto osobiste, więc z tymi środkami będzie można zrobić co się zechce (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Dodatkowo - opcja dla chętnych - załapać się można na stawkę 2,6% w skali roku na koncie oszczędnościowym Moje cele dla kwoty do 20 000 zł. Bank gwarantuje utrzymanie takiego oprocentowania do 29.02.2020 r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Co zrobić żeby otrzymać 150 zł?

Najpóźniej do 30.10.2019 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem. 

Dla zdobycia pierwszej premii 100 zł w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je jednorazową kwotą min. 1 000 zł;

Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, nie możesz ich anulować do 15-go dnia kolejnego miesiąca;

Aby otrzymać kolejne 50 zł premii w kolejnym miesiącu zasil swoje konto kwotą min. 1 000 zł;

Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, nie możesz ich anulować do 15-go dnia kolejnego miesiąca.

Ważne - może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania przez jakikolwiek dłuższy okres; możesz więc je w dowolnej chwili częściowo lub w całości wydać, przelać lub wypłacić.

 

Wypłata bonusów

Wypłata premii przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania. Jako że pojawiło się już kilka różnych terminów i warunków, to przebieg promocji dla uproszczenia przedstawię na przykładzie:

Przykład: Jeżeli umowę o eKonto osobiste w mBanku zawrzesz w sierpniu, to na zapewnienie szybkiego wpływu będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie 5 transakcji bank da Ci czas do końca września. Za to otrzymasz premię 100 zł, którą mBank wypłaci Ci do końca października. W październiku będzie należało też wykonać 5 transakcji i zapewnić wpływ 1 000 zł, za co premię 50 zł otrzymasz w listopadzie.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

 

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBanku?
Główne cechy konta zakładanego w promocji to:

0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 

0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;

0/7 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę);

0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

 

Otwarcie konta w mBanku.

We wniosku o konto wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. Do wyboru jest kurier lub placówka banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

2,6% na rachunku oszczędnościowym Moje cele
Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i niewymagana na potrzeby uzyskania premii do 150 zł) skorzystać może też z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie wynoszące 2,6% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł. Takie warunki mBank gwarantuje do 29.02.2020 r.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie należy włączyć "Moje cele".

Jest to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przerzucał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu. Wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł lub określony procent (w przedziale od 1 do 15%). Środki te będą trafiać na oszczędnościowe.

By uzyskać stawkę 2,6% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym"


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


 

Ważne wskazówki. Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).

 

Przydatne dokumenty:

regulamin promocji "eKonto z premią - VI edycja"

taryfa prowizji i opłat

 

Script logo