140 zł do wzięcia w promocji dla młodych (18-26 l.) za konto Mobi w ING Banku Śląskim

140 zł do wzięcia w promocji dla młodych (18-26 l.) za konto Mobi w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski uruchomił nową edycję promocji konta dla młodych, gdzie za spełnienie łatwych warunków z bardzo dobrym kontem można zgarnąć bonusy pieniężne na sumę nawet 140 zł.

Promocja trwa do 30 09 2019r.


Dla kogo promocja? 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w promocji nie ukończyła 26 lat, oraz co najmniej od 1.04.2018 r. nie była posiadaczem, ani współposiadaczem Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).

Natomiast jeśli korzystałeś z innych produktów banku (np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych) bez przeszkód możesz wziąć udział w tej akcji. 


Promocja trwa do 30.09.209r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Co zrobić żeby otrzymać 140zł?

Do 30.09.2019 r. otwórz konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują wyłącznie wnioski złożone przez Internet). 


Warunki uzyskania poszczególnych bonusów:

  1. Żeby otrzymać 100 zł - najpóźniej do 31.10.2019 r. wykonaj co najmniej 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach)

 

To już warunki opcjonalne:

  1. Żeby otrzyamć bonus 20 zł - do 31.10.2019 r. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; te płatności mogą wliczyć się do 10 płatności, które wykonać należy na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł); 
  2. Żeby otrzymać kolejny bonus 20 zł - do 31.10.2019 r. wykonaj min. 2 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy, do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu). 


Wypłata premii

Premię 100, 120 lub 140 zł (jej wysokość zależy od tego, które warunki promocji spełnisz) otrzymasz do 15.11.2019 r. Do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz konto oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Ile kosztuje Konto Mobi w ING Banku Śląskim? 

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta; 
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 


Otwarte Konto Oszczędnościowe (które założysz wraz z kontem Mobi) to rachunek oszczędnościowy prowadzony bezwarunkowo za 0 zł. Na ten rachunek nie musisz nic wpłacać, ale to właśnie tutaj ING Bank Śląski wypłaci Ci premię do 140 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

Do promocji z premią do 140 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto 
złożone przez Internet. W takiej sytuacji jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest kurier (który na koszt banku przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres). 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Przydatne dokumenty: 

regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi"

tabela opłat i prowizji

 

Script logo